fbpx
Неділя, 08 вересня 2019 16:03

Як працює двоконтурна рушникосушка

Найчастіше в повсякденному житті ми зустрічаємо одноконтурні сушарки для рушників у ванній. Теплоносієм в них є звичайна вода і принцип роботи полягає в природньому русі по трубі цієї самої гарячої води.

Принцип роботи двоконтурної дизайнерської рушникосушкИИ і радіатора від HotArt.

Із самої назви зрозуміло, що в конструкції таких пристроїв є два контури: в одному протікає гаряча вода, а в іншому - антифриз. При наявності системи індивідуального опалення, допускається циркулювання гарячої води в обох контурах, за умови, що температура буде однакова. Це досягається, завдяки, котлу з програматором.

У перший контур гаряча вода потрапляє від центральної або незалежної тепломережі, або мережі гарячого водопостачання. Залежно від типу системи опалення вода надходить під впливом циркуляції. Вона може бути природною або примусовою.

Що стосується, антифризу, то він рухається по другому контуру за рахунок конвекції.

Конвекція - це фізичне явище, в основі якого лежить передача енергії між рухомими потоками різних речовин. Нижні шари з більш високою температурою легші і вони піднімаються вгору. Верхні шари, які знаходяться далі від джерела тепла, холодніші, а значить і важче. Тому вони опускаються вниз. Цей циклічний процес і називається природною конвекцією. Цей процес буде повторюватися знову і знову, до тих пір, поки температура двох шарів не зрівняється.

Примусова конвекція здійснюється за рахунок циркуляційних насосів.

Конструктивні особливості.

Зовні двоконтурний пристрій для теплообміну має вигляд «труба в трубі», на зразок бітермічного котла. Зазвичай в трубі, яка всередині, знаходиться гаряча вода, а в трубі, що зовні - антифриз. Це зроблено так, тому що антифриз є прекрасним теплопровідником і швидко нагріває стінки дизайнерських рушникосушок і радіаторів від HotArt. Гаряча вода подається по стійці, іноді нижнім з'єднанням. Контур, всередині якого знаходиться антифриз, проходить крізь усі стійки. Полімерний матеріал захищає внутрішні стінки труб.

Сфера використання

Двоконтурна водяна рушникосушка - є найкращим варіантом для маленьких систем, з лімітованою витратою теплоносія і з великим тиском в мережі. Якщо тиск низький, то для його підняття використовують слабо потужний насос. Монтують його на вхідний шланг та підключають до мережі 220 / 400В, 50Гц. Установка насоса дозволяє збільшити показники тепловіддачі сушки.

Особливості установки

Щоб грамотно змонтувати двоконтурну сушку для рушників, Вам необхідно розробити схему приєднання, в якій буде передбачено пару запірних вентилів. Кращим варіантом, є підключення даного типу рушникосушки до двоконтурного котла. Небажано підключати до гарячого водопостачання, так як тоді він завжди буде гарячим, до моменту відключення гарячої води. А це не завжди зручно, наприклад, влітку.

Варто відзначити, що двоконтурні водяні сушарки для ванної кімнати зовсім недавно з'явилися на українському ринку, тому за консультацією звертайтеся тільки до професіоналів з великим досвідом.

Замовити дизайнерські рушникосушки і радіатори від HotArt з двома контурами опалення Ви можете на нашому сайті за доступними цінами.

Read 450 times