fbpx
Неділя, 08 вересня 2019 16:12

Електричні дизайнерські рушникосушки від HotArt

Функціональність, якість, унікальний і можливість експлуатації в будь-яку пору року - ось головні переваги електричних дизайнерських рушникосушок і радіаторів від HotArt.

Автоматичний режим роботи приладу забезпечить завжди комфортну температуру у ванній кімнаті і стане великою перешкодою для розвитку шкідливих і небезпечних бактерій.

Різновиди електричних рушникосушок

Виробник HotArt пропонує споживачам різні моделі рушникосушок нового покоління, які відрізняються не тільки зовнішнім виглядом або розміром, але і різними типами розміщення нагрівального елементу: з «протягнутим» в заводських умовах дротовим електронагрівачем і з вкрученим в стійку водяної сушарки ТЕНом.

Якщо в першому випадку стінки пристрою нагріваються безпосередньо - отримуючи тепло від дротяного нагрівального елементу в подвійній ізоляційній оболонці. То для другого варіанту характерний прямий контакт нагрівача з робочою рідиною.

Для виробництва електросушарок компанія використовує фехралевий або ніхромовий дріт. Як відомо, фехраль має в своїх властивостях високу жаростійкість з високим питомим електричним опором. У свою чергу ніхром, має високі показники робочої температури і механічної міцності.

Хоча ці матеріали мають різні характеристики, що, зокрема, впливає на ціну приладу, але що стосується експлуатації, вони однаково довговічні. Прилади використовують невелику кількість електричної енергії для нагрівання, що сприяє швидкій сушці і є економічно вигідним для їх власників.

Також важливо відзначити, що електросушки з нержавіючої сталі зручні у використання в будь-яку пору року. Для цього потрібно лише під'єднати прилад до розетки.

При цьому HotArt пропонує своїм клієнтам і комбіновані дизайнерські рушникосушки і радіатори. Під час опалювального сезону сушарка може «синхронізуватися» з опалювальною системою. Такі прилади поєднують в собі можливості електричної і водяної сушки, що дає додаткові можливості і можливість вибору для найвимогливіших користувачів.

У той же час потужність пристрою з ТЕНом на порядок вище показників, які можна досягти за допомогою приладів з дротовим нагрівальним блоком. Максимальна температура робочої рідини, а, отже, і поверхні виробу, дорівнює 75 ° C - для трубчастого і 55 ° C - для кабельного нагрівача.

Яку електричну рушникосушку вибрати.

Вибираючи ТЕН завжди дуже важливо звертати увагу на габарити рушникосушки, оскільки існує велика ймовірність пошкодження всієї конструкції, а значить повної поломки приладу.

Що стосується створення «дворежимної» сушки, то для цього достатньо купити дизайнерську рушникосушку від HotArt і комплектуючі у вигляді ТЕНа з електричним терморегулятором для сушки арушників і трійчастого крана.

Варто сказати, що HotArt займається також виготовленням радіаторів центрального опалення. В цьому компанія незмінно демонструє високі показники.

Високоякісні матеріали, дизайнерські рішення та індивідуальний підхід до кожного споживача, дозволяють створювати не тільки функціональні прилади, а по-справжньому унікальні деталі квартир.

Так, кожен клієнт, спираючись на власні потреби і бажання, може вибрати рушникосушку і радіатори, які будуть гармонійно доповнювати один одного і не виділятися із загального інтер'єру приміщення. І безумовно такі прилади забезпечать абсолютний температурний комфорт. Адже саме це є найголовнішою метою всіх приладів цього типу.

Read 499 times