fbpx
Неділя, 08 вересня 2019 16:16

Призначення циркуляційного насосу (ЦН) і принцип його роботи.

Головне призначення циркуляційного насосу - створювати умови для переміщення гарячої води в системі опалення. Може застосовуватися електромотор з закритим або відкритим ротором. Цей мотор змушує рідину рухатися всередині замкнутого контуру.

Ефективність роботи дизайнерських рушникосушок і радіаторів від HotArt безпосередньо залежить від якості обраного гідравлічного механізму.

Наявність ЦН помітно збільшує робочу температуру сушарки.

Принцип дії

В основі роботи цього пристрою лежать закони інерції. Крутіння колеса з лопаттями у формі дуги, яка знаходиться в корпусі, створює різницю тиску між робочим агрегатом і вихідною трубою. Ця конструкція закріплена на електричному двигуні. Поступаючи всередину, рідина починає рухатися завдяки ротору і після цього потрапляє в перехідник, звивистої форми. У ньому відбувається перехід з рушійної енергії води в енергію спокою. Збільшення швидкості руху водяного теплоносія, пояснюється перепадом тиску - на вході воно низьке, а на виході – високе.

Основні види ЦН

За способом підключення виділяють такі типи помп:

• Прямого включення - патрубок, який всмоктує і виходить володіють рівними діаметрами і знаходяться на одній прямій.

• Консольні - всі основні деталі приладу розташовуються на моноблоці, є можливість подачі води, як з одного боку, так і з двох.

Продуктивність водяної помпи залежить від швидкості обертання і розміру колеса, яке крутиться. У будь-якому випадку для рідини, яка циркулює повинен застосовуватися насос з невпинним графіком роботи.

Особливості ЦН для дизайнерських рушникосушок від HotArt.

Установка такого типу пристроїв, здійснюється для всієї опалювальної системи, а не тільки для рушникосушки. Пристрій з мокрим ротором більше підійде для маленьких систем. У ньому двигун холоне під дією рідини, яка перекачується. Помпи з таким ротором встановлюються тільки паралельно підлозі, так як вони повинні бути повністю покриті водою. Насос з сухим ротором призначений для перекачування великої кількості води. Тут двигун не повинен взаємодіяти з водою.

Потужність насосів для сушарок не повинна перевищувати 40 Вт.

Купити дизайнерські рушникосушки і радіатори від HotArt в комплекті з циркуляційним насосом Ви можете в нашому інтернет-магазині.

Read 623 times