fbpx
Неділя, 08 вересня 2019 16:26

Не гріє рушникосушка: причини

Сушарка для рушників просто незамінна у ванні. Їїї функції не закінчуються на простому висушуванні текстилю. Вона добре обігріває всю ванну кімнату, перешкоджає появі неприємного запаху, вогкості, грибка. Хороша робота дизайнерської рушникосушки і радіатора від HotArt - запорука затишку і тепла, особливо з настанням холодів. На жаль, в його роботі можуть статися збої.

Від чого залежить робота рушникосушки

Робота сушарки водяного типу безпосередньо залежить від стану системи опалення. Якщо ж рушникосушка електрична, на її працездатність впливає електромережа. Щоб зрозуміти, чому не працює сушарка для рушників, слід врахувати її тип, конфігурацію. Ми розповімо про можливі проблеми водяної сушарки.

Якщо стався збій

Якщо рушникосушка через якийсь час припинила працювати, причини можуть бути наступними:

1. накип;

2. засмічення;

3. повітряна пробка (часто буває при низькому тиску);

4. порушення роботи всієї магістралі опалення (може з'явитися повітряна кишеня, засмічення);

5. перекритий запірний клапан.

Деякі причини не вимагають ремонту. Ви самостійно з ними впораєтеся.

Повітряна пробка

Якщо причина в появі повітряної пробки, з сушарки потрібно спустити повітря. Робіть це регулярно, навіть якщо поки все в порядку. Якщо прилад підключений до централізованої мережі, цю маніпуляцію слід виконувати раз на рік - як тільки почався опалювальний сезон. Якщо у вас автономна система опалення, стравлюйте повітря, якщо сушарка почала нерівномірно прогріватися.

Пам'ятайте, що в ділянках з повітрям корозія відбувається набагато швидше! В нержавіючій сталі появі іржі перешкоджає окис хрому. Він тонким шаром з'являється на стінках приладу, якщо хрому в сплаві не менше 12%. При контакті з повітрям плівка руйнується і починається окислення поверхні - корозія.

Для видалення повітря дизайнерські рушникосушки і радіатори від HotArt мають спеціальний кран. Він захований під декоративним ковпачком. Відкрити його можна за допомогою викрутки або спеціального ключа. Повертайте кран, поки не почуєте характерне шипіння. Як тільки почне з'являтися вода, припиніть підбурювання.

Засмічення

Якщо з'явилось засмічення, вимкніть рушникосушку від тепломережі за допомогою спеціального вентиля. Він розташований на трубі підводки. Потім зніміть прилад, покладіть його в ванну, щоб стекла вода. Потім за допомогою троса очистіть стійки. Акуратно простукуйте прилад, щоб бруд відстав і вимився. Промийте всі стійки, перемички. Повторіть цю нескладну процедуру 2-3 рази.

Твердий наліт на стінках видаляється кислотою. Підійде соляна або оцтова. Не забудьте надіти перед роботою рукавички і маску, адже кислота дуже небезпечна для шкіри, органів дихання! Кислоту заливають в відсік на 10 хв. Потім всі труби всередині ретельно прочищають тросом і вимивають кислоту водою під хорошим тиском.

Накип, іржа (на поверхні)

Якщо на поверхні виробу з'явилася накип, іржа, їх видаляють розчином з вмістом хлору. Він не зашкодить металу. Тонким шаром нанесіть засіб на 10 хв. Залиште, потім змийте, протріть і відполіруйте.

Не можна застосовувати для читки абразивні суміші! Вони викликають подряпини.

Після такого важливого процесу чистки промийте сушарку мильним розчином, обробіть полиролем (для металу).

Купити дизайнерські рушникосушки і радіатори від HotArt, виконані з якісного нержавіючого металу, Ви можете у нас.

Пам'ятайте! Якщо правильно експлуатувати рушникосушку, вона довго буде радувати вас хорошою роботою і привабливим блиском.

Read 921 times