fbpx
Неділя, 08 вересня 2019 16:31

Як правильно з'єднувати металеві труби

Перед установкою дизайнерських рушникосушок і радіаторів від HotArt необхідно підготувати виведення, тобто змінити розводку трубопроводу. Для цього треба мати спеціальні інструменти і шматки труб з різних матеріалів. Вони можуть бути зроблені з: пластику, металу і металопластику. Кожен вид матеріалу має свої особливості при монтажі та розводці. У зв'язку з міцністю і довговічністю елементів з металу їх донині застосовують в деяких спорудах.

Поєднання і з'єднання

Труби, по яких протікає вода можуть бути з'єднані двома способами:

• розбірним, із застосуванням муфт, перехідників. Таку систему в будь-який момент можна розібрати.

• нерозбірним, застосовується, якщо систему не треба буде розбирати.

Складові трубопроводу між собою можна поєднати:

• За допомогою зварювального апарату

• З використанням фланців або фітингів.

Зварювання металевого трубопроводу

Монтаж за допомогою зварювального апарату називається нероз'ємним Під дією високих температур метал плавиться і дві частини стають одним цілим. Зварювання може проводитися з використанням електрода, який плавиться або не плавиться.

Основні види зварювання:

Термічне - вплив високих показників температури.

Механічне - під впливом сили тертя, ультразвуку та інше.

Змішане - симбіоз термічної і механічної.

Перед зварюванням, незалежно який його тип Ви оберете, обов'язково очистіть місця з'єднань від бруду і поржавілих ділянок. Якщо труби одного діаметру, то краще застосовувати опуклий зварювальний шов, а якщо різного - варити треба нахлистом.

Інші способи з'єднання

Більш практичним є роз'ємне з'єднання, яке легко піддається усуненню течі і перепланування. Таке з'єднання можливо зробити шляхом нанесення різьблення на кінці труб або з використанням фітингів. З їх допомогою можна з'єднувати частини водопроводу різного діаметру, перетину, конструювання поворотів і відгалужень.

В магазинах представлені різьбові, затискні, фланцеві фітинги. Для установки рушникосушки більше підходять різьбові складові. Але вони вимагають періодичного огляду, на предмет течі, і це їх головний мінус.

Перед тим як купити дизайнерські рушникосушки і радіатори від HotArt проконсультуйтеся у менеджера про особливості встановлення тієї чи іншої моделі.

Read 382 times