fbpx
Неділя, 08 вересня 2019 16:41

Підключаємо рушникосушку через бойлер

Важко обійтися без сушарки для рушників, але не у всіх в будинку є централізоване або автономне двоконтурне опалення.

Варіант підключення до звичайного нагрівача - далеко не найкращий спосіб. Радимо використовувати його лише, якщо живете в приватному будинку і немає можливості змінювати систему водопостачання. Таке підключення вибирають в будинку з одноконтурним типом котла, який працює лише на опалення.

З цієї статті ви дізнаєтеся, як підключити до нагрівача сушарку, якщо живете в приватному секторі. Цим способом можна підключити дизайнерські рушникосушки і радіатори від HotArt.

Установка

Головний, досить суттєвий недолік такої системи в тому, що водяна сушарка для рушників буде нагріватися нерегулярно. У контурі гарячої води з'явиться додаткова початкова точка - рушникосушка. Через нього потік води відправиться на змішувач. Сушарка буде нагріватися лише в ті моменти, коли ви будете включати гарячу воду (момент відбору).

Момент відбору досить короткий. Його недостатньо для гарного прогріву. Але через брак кращого цей варіант дозволить хоч якось підсушити текстиль.

Підключення

Для початку, необхідно купити дизайнерські рушникосушки і радіатори від HotArt, а потім приступати до установки.

Для правильного монтажу запасіться труборізом, вимірювальними приладами, фітингами, зварювальною праскою, розвідним ключем, силіконовим герметиком, насадками-адаптерами, ущільнювальною стрічкою.

Встановіть фітинги в місцях стику. До них будуть приварюватися інші елементи. Металеві труби встановлювати не має сенсу, адже тиск в одноконтурній системі низький. Можна не боятися, що в системі з'являться протікання.

Як підвищити нагрів сушарки

Якщо вас не влаштовує низький нагрів сушарки, є маленькі секрети:

1. Можна встановити рециркулярний насос.

2. Можна використовувати котел, в якому вбудований бойлер. У такому пристрої теплоносій циркулює постійно. Також є в продажу котли безпосередньо «під бойлер». Рециркуляцію забезпечує замкнутий цикл.

3. Щоб забезпечити циклічний нагрів, потрібно додатково встановити кран Маєвського, клапан відтоку (зворотнього), розширювальний бак, запобіжний клапан. Якщо встановити це додаткове обладнання в систему водопостачання, ви зможете підключити сушарку до бойлера і підвищити його функціональність.

Це не найкращий варіант підключення, але якщо немає інших можливостей, скористайтеся нашими порадами.

Read 734 times